Casa Totalmente Equipada En Acapulco Diamante Villa

  • 160 m²

Casa Totalmente Equipada En Acapulco Diamante Villa ligger 8-minutters gange fra Sam's Club Acapulco Diamante og 19-minutters gange fra Playa Princess Acapulco Guerrero. Denne villaen har 3 rom og er fullt utstyrt med en kjøkkenkrok og 3 baderom.

Slapp av og nyt et svømmebaseng.

Boligen ligger 25 minutter fra sentrum av Acapulco like i nærheten av Galeria Las Brisas. Muelle13 Acapulco bar ligger omtrent 5-minutters gange unna. Villaen ligger et par minutter med bil fra Xtasea Tirolesa. Denne villaen på 160 m² ligger 5 km fra General Juan N. Alvarez internasjonale lufthavn flyplassen.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Casa Totalmente Equipada En Acapulco Diamante Villa
Villa Acapulco Diamante
pris kun for mobil

Villa Acapulco Diamante

8.9
Fabelaktig 16 anmeldelser
248 m fra overnattingsstedet
USD 342 USD 308
per natt
Acapulco Diamante Nueva E Increible Villa Con Alberca Propia
pris kun for mobil

Acapulco Diamante Nueva E Increible Villa Con Alberca Propia

9.8
Usedvanlig 10 anmeldelser
404 m fra overnattingsstedet
USD 342 USD 308
per natt
Hominngbird Acapulco
pris kun for mobil

Hominngbird Acapulco

8.7
Fabelaktig 94 anmeldelser
769 m fra overnattingsstedet
USD 112 USD 101
per natt

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Fritidsaktivitet

    • Utendørs svømmebasseng
    • Hageområde
    • Basseng med utsikt

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Terrasse

    Boligareal

    • Vaskemaskin

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Familierom

    Kjæledyr

    • Tillatt med kjæledyr

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 14:00 til 18:00
    Utsjekking: fra 08:00 til 11:00
    Ofte stilte spørsmål
    • Kan vi parkere kjøretøyet vårt i nærheten av Casa Totalmente Equipada En Acapulco Diamante Villa?
      Ja, en gratis privat parkeringsplads er tilgjengelig for gjester på Casa Totalmente Equipada En Acapulco Diamante Villa.
    • Hva er klokkeslett for innsjekking og utsjekking på Casa Totalmente Equipada En Acapulco Diamante Villa?
      Gjester på Casa Totalmente Equipada En Acapulco Diamante Villa bør sjekke inn senest 18:00 og sjekke ut før 11:00.
    • Hvilke restauranter er i nærheten av Casa Totalmente Equipada En Acapulco Diamante Villa?
      Restauranter i nærheten av Casa Totalmente Equipada En Acapulco Diamante Villa inkluderer Muelle13 Acapulco og Rubens Hamburgers Acapulco Diamante.
    • Har Casa Totalmente Equipada En Acapulco Diamante Villa basseng?
      Ja, gjester i Casa Totalmente Equipada En Acapulco Diamante Villa kan nyte et eget svømmebaseng stedet.

    Sted

    Map

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Casa Totalmente Equipada En Acapulco Diamante Villa

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk